Wyposażenie

Sprzęt

Pranie bez zagnieceń z suszarką Candy RapidO

Tekst Candy; Studio 111 • Zdjęcia Candy www.candy-home.com/pl_PL/

2023-02-02
Pranie bez zagnieceń z suszarką Candy RapidO

*** Materiał reklamowy ***

 

Wygoda, pielęgnacja ubrań i oszczędność to główne powody, dla których warto zdecydować się na suszarkę automatyczną. Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S to urządzenie, które pozwoli ci w szybki sposób odświeżyć twoją ulubioną garderobę, bez konieczności jej prania. Co jeszcze potrafi suszarka Candy?


Pielęgnacja twoich ubrań

Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S dostosuje się do twoich potrzeb. W zależności od rodzaju tkaniny oraz czasu, do wyboru masz aż 14 programów suszenia, z których najkrótszy trwa jedynie 12 minut. Możesz szybko odświeżyć marynarkę lub koszulę z zapachu jedzenia np. po wizycie w restauracji, bez konieczności ich pełnego prania. Ponadto, program bezpiecznie i skutecznie neutralizuje bakterie przy pomocy pary wodnej. Dzięki temu będziesz gotowy na każdą okazję. Zwłaszcza, że Candy RapidO zadba również o pielęgnację nawet najbardziej delikatnych tkanin. Nie musisz martwić się o utratę kształtu lub zniszczenia. W urządzeniu zastosowano innowacyjne rozwiązania, dzięki którym ubrania suszone są w skuteczny, a zarazem delikatny sposób. Automatyczny dobór temperatury oraz odpowiedni dla każdej tkaniny ruch bębna suszarki sprawiają, że ubrania pozostają bezpieczne. Co więcej, Certyfikat Woolmark daje pewność, że nawet wełna nie ulegnie uszkodzeniom. Innowacyjne rozwiązania gwarantują dobieranie odpowiedniej temperatury tak, by zachować gładki fason, właściwy rozmiar i krój Twoich ubrań. W zależności od ilości ubrań, załadunek zostanie odpowiednio i bezpieczne dostosowany, tak pranie było wysuszone niemalże bez zagnieceń. Funkcja pary zniweluje zagniecenia podczas suszenia. To szczególnie przydatne w przypadku delikatnych, wymagających materiałów, które łatwo można uszkodzić korzystając z żelazka.

 
Dbałość o rachunki i środowisko

Z Candy RapidO nie musisz czekać do zakończenia cyklu, jeśli zdarzy ci się o czymś zapomnieć. Możesz bezpiecznie zatrzymać suszenie, aby dołożyć brakującą rzecz. Wystarczy, że wciśniesz pauzę i otworzysz bęben, by bez problemu dorzucić element garderoby, o którym zapomniałeś. Nie musisz zatem uruchamiać kolejnego cyku, dzięki czemu oszczędzasz nie tylko czas, ale także pieniądze. Urządzenie posiada zbiornik Easy Case znajdujący się w drzwiach suszarki. Jego ergonomiczny kształt ułatwia wyjęcie, przenoszenie oraz opróżnianie, zapobiegając rozlewaniu wody. Może pomieścić do 3 litrów wody, którą możesz później wykorzystać, np. podlewając kwiaty. Nie wymaga opróżniania po każdym cyklu suszenia i jest przezroczysty, dzięki czemu poziom wody jest zawsze widoczny. Co więcej, zastosowana w urządzeniu pompa ciepła skutecznie usuwa wilgoć z wnętrza suszarki. Zamknięty obwód gwarantuje niskie straty ciepła, co znacznie ogranicza zużycie energii. Dzięki funkcji automatycznego dopasowania czasu suszenia do wagi odzieży umieszczonej w bębnie, oszczędzamy prąd, a tym samym środowisko.
Urządzenia Candy są szyte na miarę. Sprawdzą się nawet w małych łazienkach. Modele SLIM o głębokości zaledwie 46 cm mieszczą aż 7 kg ubrań. To idealne połączenie kompaktowych rozmiarów i szerokiej gamy funkcji, która sprosta nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

 Więcej informacji:

https://www.candy-home.com/pl_PL/suszarki/31102044/ro4-h7a2tex-s/***
O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.

 

 

*** Materiał promocyjny ***