Wyposażenie

Sprzęt

Precyzyjna czystość wszystkich powierzchni z odkurzaczem marki Hoover

Tekst Hoover, Studio 111 • Zdjęcia Hoover www.hoover.pl/pl_PL

2023-04-28
Precyzyjna czystość wszystkich powierzchni z odkurzaczem marki Hoover

***Materiał reklamowy***

Sezon wiosenno-letni to czas alergii. Oprócz alergenów znajdujących się w powietrzu mogą występować one także w naszych domach. Warto zaopatrzyć się zatem w taki odkurzacz, który pozwoli usunąć kurz i pyłki z każdej powierzchni, a dodatkowo będzie wyposażony w filtr zatrzymujący alergeny i bakterie, zapewniając jednocześnie wygodne i higienicznie użytkowanie. Taki właśnie jest odkurzacz HOOVER HE532ALG 011.


Higieniczna czystość każdej powierzchni

Najczęstszymi alergenami występującymi w domach są roztocza kurzu domowego, pyłki roślin, grzyby, pleśń oraz sierść zwierząt. Aby nie nasilać objawów uczulenia należy ograniczyć styczność z alergenami poprzez częste odkurzanie nie tylko podłogi i dywanów, ale także kanapy oraz mebli, zwłaszcza jeśli w mieszkaniu są również zwierzęta. Odkurzacz HOOVER HE532ALG 011 wyposażony został w miękką szczotkę przeznaczona do pielęgnacji podłóg drewnianych i parkietów dbając o ich czystość i połysk. Urządzenie efektywnie usunie kurz i zabrudzenia, a delikatne włosie szczotki i filcowe kółka będą w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Dzięki funkcji trybu AUTO, HE532ALG 011 automatycznie dostosowuje poziom mocy pracy. Gdy czujnik wykryje, że podłoga jest zakurzona lub mocno zabrudzona, zwiększa moc ssania, a jeśli czyszczona powierzchnia jest już czysta, moc automatycznie się zmniejszy. W przypadku odkurzania mebli i łóżek warto skorzystać z mini turboszczotki z dodatkiem jonów srebra, która pozwoli usunąć całą sierść z kanap, łóżek, krzeseł i dywanów. Dodatkowo, producent wyposażył odkurzacz w szczotkę do kurzu, ssawkę szczelinową, szczotkę do mebli oraz szczotkę do dywanów dbając o to, by użytkownik mógł oczyścić z kurzu i alergenów wszystkie powierzchnie. Co więcej, urządzenie posiada zmywalny filtr EPA E12 opracowany z myślą o alergikach i astmatykach skutecznie zatrzymujący alergeny i bakterie. Worek EPA na kurz redukuje również nieprzyjemne zapachy, a sama jego wymiana jest bardzo higieniczna. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi, szczelny worek można szybko i wygodnie wyjąć, korzystając ze specjalnego uchwytu, a następnie po naciśnięciu przycisku wyrzucić go bez kontaktu z zanieczyszczeniami.


 

Wygodne użytkowanie

Producent zadbał o to, by odkurzacz HOOVER HE532ALG 011 był również wygodny w użytkowaniu. Za pomocą panelu umiejscowionego w rączce urządzenia można nim w prosty sposób sterować, zwiększać lub zmniejszać poziom mocy oraz sprawdzać stan zapełnienia worka. A dzięki dużej pojemności zbiornika na kurz wynoszącej aż 3,5 litra użytkownik może swobodnie odkurzać przez dłuższy czas, nie martwiąc się o konieczność częstej zmiany worka. Hoover HE532ALG 011 ma również bardzo duży zasięg pracy. Przewód o długości aż 6 metrów oraz teleskopowa rura, pozwolą posprzątać całe mieszkanie bez konieczności zmiany źródła prądu.

 

Więcej informacji: https://www.hoover.pl/pl_PL/odkurzacze-cylindryczne/-/catalog/39002314/he532alg-011 

 

***

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.