Wyposażenie

Sprzęt

Zadbaj o zdrowie z oczyszczaczem marki Hoover

Tekst Hoover, Studio 111 • Zdjęcia Hoover www.hoover.pl/pl_PL

2022-10-28
Zadbaj o zdrowie z oczyszczaczem marki Hoover

*** Materiał promocyjny ***

 

W sezonie jesienno-zimowym dbałość o zdrowie jest szczególnie ważna nie tylko w kontekście przeziębień, przesilenia jesiennego, ale również ze względu na wzrost zanieczyszczenia powietrza. Szacuje się, że nadchodzący sezon grzewczy może być najgorszym pod kątem jakości powietrza. Jak oczyszczacz Hoover 4w1 może pomóc Ci zadbać o zdrowie twoje i najbliższych?

 

  • Oddychaj czystym powietrzem w Twoim domu

Zanieczyszczenia powietrza następuje przez wszelkie substancje w postaci gazów, cieczy lub pyłów, które nie są jego naturalnymi składnikami lub występują w stężeniu wyższym niż naturalne. Dlatego oprócz świadomości ekologicznej i dbałości o środowisko, warto zadbać o to, by powietrze w twoim najbliższym otoczeniu było wolne od zanieczyszczeń. W przypadku Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 sprawi to 3-stopniowa filtracja, która zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 µm (mikrometra). Pierwsza warstwa przechwytuje największe cząstki, takie jak sierść i kurz. Filtr HEPA H13 usuwa alergeny, roztocza, zarodniki pleśni, bakterie oraz pyły (PM10 i PM2,5). Filtr z węglem aktywnym absorbuje zanieczyszczenia gazowe (VOC, NO2). Co ucieszy wszystkich właścicieli czworonogów - Hoover H-PURIFIER 700 HHP75CAH011 nie tylko potrafi pozbyć się 99,97% bakterii, wirusów, ale również jest w stanie pozbyć się kurzu, sierści, a także zarodników. Urządzenie może działać w trybie automatycznym i samodzielnie dostosować prędkość wentylatora do aktualnego poziomu jakości powietrza w pomieszczeniu. Po 30 minutach doskonałej jakości powietrza, urządzenie wchodzi w tryb ECO. A jeśli podczas kulinarnych wypieków potrzebujesz pozbyć się zapachów przyrządzanych potraw – wystarczy na urządzeniu ustawić tryb max, by zaczęło ono pracować pełną mocą. Funkcja ta sprawdzi się również w celu usunięcia dymu papierosowego.

 

 

  • Nie daj się alergii

Sezon jesienno-zimowy to okres grzewczy. Wzrost temperatury w mieszkaniu niestety bardzo często powoduje również zbyt suche powietrze, które sprawia, że unosi się w nim mnóstwo kurzu, alergenów, roztoczy powodujących niedyspozycje układu oddechowego tj. katar, kaszel, a nawet alergie. Co może dać Ci oczyszczacz powietrza w takiej sytuacji? H-PURIFIER 700 nie tylko uwolni Twój dom od zanieczyszczeń, ale zadba również o odpowiedni poziom wilgotności. Funkcja nawilżacza jest szczególnie pomocna, gdy suche powietrze podrażnia śluzówkę i utrudnia oddychanie. Ponadto, W H-PURIFIER 700 filtr HEPA H13 wyłapuje, a następnie neutralizuje uczulające pyłki roślin, aby nie mogły zaszkodzić znajdującym się w pomieszczeniu alergikom. Dzięki temu, że oczyszczacz podłączony jest do aplikacji hOn możesz spersonalizować swoje urządzenie w zależności od potrzeb. Po utworzeniu i aktywacji własnego profilu alergicznego aplikacja hOn zacznie monitorować stężenie pyłków w pomieszczeniu i na zewnątrz. Jeśli poziom uczulających pyłków będzie za wysoki, aplikacja wyśle ostrzeżenie, a H-PURIFIER 700 automatycznie włączy tryb alergii na pyłki.

 

 

 

  • Czuj się bezpiecznie

Wraz z sezonem grzewczym wzrasta zagrożenie zatrucia czadem. Niebezpieczeństwo zaczadzenia wynika z faktu, że tlenek węgla jest gazem niewyczuwalnym dla człowieka. Dlatego, w trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, H-PURIFIER 700 został wyposażony w inteligentne czujniki, które kontrolują jakość powietrza w pomieszczeniu w zakresie pyłów zawieszonych (PM10, PM2,5) i lotnych związków organicznych (GAZ). Gdy tylko zwiększy się obecność tlenku węgla w powietrzu usłyszysz dźwiękowy sygnał ostrzegawczy oraz otrzymasz odpowiedni monit za pomocą aplikacji. W hOn możesz również sprawdzić stężenie pyłu i zanieczyszczeń oraz lotnych związków organicznych. Aplikacja udostępnia dane na temat jakości powietrza zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Hoover H-PURIFIER 700 sprawi, że będziesz czuć się bezpiecznie i zwiększy się komfort oddychania.

 

 

  • Zadbaj o relaks

Jesień to także czas w którym może pojawić się przesilenie objawiające się osłabieniem organizmu w wyniku zmieniających się warunków pogodowych. Może nastąpić również gorsze samopoczucie psychiczne, brak motywacji i chęci do działania. Warto zatem nie zapominać o tym, że kondycja psychiczna to również jest zdrowie. Aktywność fizyczna, joga, aromaterapia, poświęcanie czasu na odpoczynek, czytanie książki i przyjemności jest równie ważne, by czuć się dobrze. Zapachy eteryczne doskonale mogą w tym pomóc zapewniając odpowiednie warunki do wypoczynku. Producent proponuje dwa rodzaje: H-ESSENCE – o działaniu odprężającym oraz H-BIOTICS, który zapobiega pojawianiu się i rozprzestrzenianiu drobnoustrojów. Zadbasz w ten sposób nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także psychiczne wdychając podczas relaksacji aromatyczne zapachy kojących olejków.

 

Oczyszczacz Hoover 4w1 sprawi, że powietrze w twoim domu będzie czyste, nawilżone, wolne od alergii i bezpieczne od czadu. Dzięki niemu zadbasz o zdrowie relaksując się także podczas aromaterapii.

Więcej informacji: https://www.hoover.pl/pl_PL/oczyszczacze-powietrza/-/catalog/38290213/hhp75cah011

 

O Candy Group

Candy Group jest jedną z wiodących firm w Europie na rynku małych i dużych urządzeń gospodarstwa domowego zarówno wolnostojących jak i wbudowanych. Asortyment marki wyróżnia się wysoką wydajnością i jest przyjazny środowisku. Produkty Grupy Candy są sprzedawane za pośrednictwem dwóch międzynarodowych marek, Candy i Hoover, oraz za pośrednictwem krajowych marek, takich jak Rosières (Francja) i Jinling (Chiny) o zróżnicowanych rynkach i grupach docelowych. Grupa Candy, zatrudniająca około 5 000 pracowników, posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, Turcji
i Chinach oraz 45 filii na całym świecie. Siedziba główna Grupy, centrum projektowe, ośrodek centralny oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Brugherio (MB) we Włoszech.