Wyposażenie

Sprzęt

Zaproś Ambilight do swojego domu

Tekst Philips • Zdjęcia Philips www.philips.com/tv

2018-10-17
Zaproś Ambilight do swojego domu


Tym, co wyróżnia telewizory Philips jest system Ambilight. To wyjątkowa, opatentowana przez markę technologia, która wypełnia salon światłem i wnosi oglądanie telewizji na zupełnie nowy poziom. Inteligentne diody LED rozmieszczone z tyłu telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych na ekranie w czasie rzeczywistym. Jest to możliwe dzięki inteligentnym algorytmom łączącym Ambilight z procesorem telewizora. Technologia marki Philips  sprawia, że ekran telewizora wydaje się większy, akcja jest jeszcze bliżej, a gry i muzyka zyskują świetlną oprawę.


Warto dodać, że Ambilight można w pełni dopasować do swoich preferencji. Jeśli ściana za telewizorem ma kolor inny niż biały, można zastosować odpowiednie ustawienia, które zmienią nasycenie barw pod kątem wybranego koloru ściany. Ambilight oferuje kilka trybów wyświetlania, różniących się intensywnością i nasyceniem barw, np. komfortowy, piłka nożna czy gry. Dostępny jest także tryb audio, w którym światło dostosowuje się do dźwięku. Ambilight może także świecić wybranym przez nas, jednolitym kolorem lub zostać całkowicie wyłączony.

 


Jednym z popularniejszych modeli tegorocznej kolekcji Philips TV jest telewizor LED 4K UHD z serii 7303, dostępny w czterech rozmiarach: 43”, 50”, 55” i 65”. Znajdziemy w nim nie tylko trójstronny Ambilight, ale także najnowszą generację procesora przetwarzania obrazu P5, który w pięciu krokach poprawia jakość obrazu z każdego źródła. Szczegóły nabierają głębi, kolory — życia, a odcienie skóry — naturalności. Niewiarygodny kontrast pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch jest tak płynny, że nigdy nie stracimy piłki z oczu — nawet przy bardzo dynamicznej grze. W tym modelu znajdziemy także High Dynamic Range Plus, który na nowo definiuje domową rozrywkę dzięki nowatorskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru. Efekt końcowy? Lepsze rozświetlenie, większy kontrast, szerszy zakres kolorów i dokładniejsze szczegóły niż kiedykolwiek wcześniej.
Na uwagę zasługuje także minimalistyczny design. Nawet 55-calowy telewizor dzięki smukłej obudowie  prezentuje się niezwykle lekko i stylowo.
www.philips.com/tv