Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Najwyższa jakość i prestiżowy adres

Sky Tower

2014-01-07 Publikacja:
Karolina Fuchs
We Wrocławiu zaprezentowano pierwszy w pełni wykończony, apartament pokazowy zlokalizowany na 47 piętrze najwyższego budynku w Polsce. Apartamenty w Sky Tower łączą w sobie wyjątkowy standard wykończenia, zaawansowany system zarządzania powierzchnią oraz bogaty pakiet usług concierge. Apartamenty w Sky Tower są najwyżej położone wśród luksusowych powierzchni mieszkalnych, dostępnych w sprzedaży w Polsce i prawdopodobnie na terenie całej Unii Europejskiej. (...)
Maserati Ghibli

Maserati Ghibli

2013-11-13 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Maserati należy do marek luksusowych, ze swojej natury trochę niszowych. Lecz to sprawia, że samochody tego producenta są jeszcze bardziej zauważalne. Maserati to przede wszystkim włoski design, kwintesencja i esencja made in Italy. Szyk i elegancja – naturalne środowisko aut z trójzębem na grillu to miejsca ekskluzywne – parkingi hoteli czy kasyn w Monaco, ulice centrum Rygi, Moskwy bądź londyńskiego (...)
Wybrzeże marzeń

Costa Navarino

2013-10-25 Publikacja:
Filip Jędruch Special Trips
Słowo „wybrzeże” jest kojarzone głównie z polskim morzem, tłumem turystów w sezonie i atrakcjami, które każdy już zna. Wystarczy jednak oddalić się od Bałtyku o blisko 3 000 kilometrów, by zobaczyć jak może wyglądać relaksujący nadmorski wypoczynek w typowo greckim stylu. Pięciogwiazdkowe hotele, nieograniczona przestrzeń, tłum osób zabiegających o to, by upragniony relaks był naprawdę (...)
Wywiad z Dariuszem Michalczewskim

Spłacam swój dług wdzięczności

2013-10-25 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Jak Pan widzi boks, czy tylko jako sport czy może coś więcej? Boks był moją pasją i należę do tych szczęśliwców, którzy mieli możliwość zrobić z pasji swój zawód!   To sport walki, czy miał Pan zawsze jakieś predyspozycje „fightera”, czy może w młodości były już jakieś „starcia” (...)
HOTEL BLOW UP HALL5050 W POZNANIU

JEGO WYSOKOŚĆ DESIGN

2013-10-24 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Zamiast klucza, gościom wręczany jest iPhone, umożliwiający znalezienie i otworzenie drzwi do właściwego (indywidualnie urządzonego) pokoju, który właściwie nie jest opatrzony numerem… Takie i inne innowacje oraz przede wszystkim moc designu prezentuje realizacja niezwykłego hotelu. Zapraszamy do Blow Up Hall5050.   Inspiracje Natchnieniem dla nazwy całego kompleksu był kultowy (...)
„Nowe niebo nad Warszawą”

Złota

2013-09-02 Publikacja:
Marcin Pietrzak
„Przez ten budynek niebo nad Warszawą i grunt pod nogami będą wyglądać inaczej, wtedy będzie można powiedzieć, że budynek jest wyjątkowy, że nie jest kopią czegoś innego, nie pochodzi z innego miejsca. W tym jest sedno architektury”. Daniel Libeskind   O Złotej mówi się i pisze już od dawna. Nie jest to budynek łatwy i banalny. Aby go zrozumieć trzeba się nad nim chwilę zastanowić. Według reporterów CNN budynek przypomina kształt orła. (...)
czyli jak trzymać prawidłową wagę?

Kontrola wagi ciała...

2013-08-29 Publikacja:
Mateusz Piszczek
Przyszło nam żyć w czasach, kiedy to zapracowana ludzkość pędząca w stronę sukcesu zapomina o właściwym odżywianiu. Nie jemy śniadań, a dzień zaczynamy od kawy. Często kolejne jej filiżanki to jedyny posiłek, jaki spożywamy w ciągu dnia. A gdy wracamy zmęczeni po pracy do domu - przejadamy się, spożywając ogromne ilości kalorii w małym odstępie czasu. Co najgorsze, dzieje się to wieczorem, (...)
inspirowane motoryzacją

Zegarki

2013-08-20 Publikacja:
Katarzyna Szymańska
  Spora część producentów zegarków współpracuje z markami samochodowymi. Jest to bardzo udana symbioza – firmy wzajemnie dodają sobie prestiżu, a kogo nie ucieszy wiadomość, że producent aut w które „wierzysz” zaufał marce zegarka, którą nosisz na ręku, albo, że zegarek ma cyferblat wykonany z karbonu i wygląda jak „żywcem” wyjęty z deski rozdzielczej? Breitling For Bentley Flying B, czyli „uskrzydlone (...)
Tablety od A do Z

Po co nam tablet

2013-08-26 Publikacja:
Wojciech Zych
Reakcje specjalistów branży komputerowej na pojawienie się w sprzedaży tabletów, tak jak w przypadku każdej nowości, były skrajne. Od określania go jako przerośnięty telefon czy wybrakowany notebook, po uznanie go za multimedialną rewolucję. Natomiast reakcje użytkowników były jednoznaczne - „wreszcie mam i nie oddam”.     Wygodny internet Do czego służyć może taki tablet i czy warto wydać (...)
Wszystko o ekspresach do kawy

Pokolenie Coffee Lovers w natarciu

2013-08-23 Publikacja:
Kinga Zwierzchowska
Jeszcze kilkanaście lat temu ekspres do kawy był bardziej kojarzony z kawiarnią, restauracją niż z domowym zaciszem. Na luksus aromatycznego czarnego espresso mogli sobie pozwolić naprawdę nieliczni. Trudno także było znaleźć prawdziwych smakoszy kaw mlecznych… Polska, Warszawa - kilkanaście lat wcześniej… Typowy Warszawiak wybiera (...)
tradycja i piękno

Montblanc

2013-08-21 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Firma Montblanc miała swój początek w 1906 roku w Hamburgu. Wtedy to właśnie- trzej biznesmeni przystąpili do produkcji wiecznych piór, które po ponad stu latach, stały się dziś synonimem precyzyjnie wykonanych przyborów do pisania. Parę miesięcy wcześniej dwaj niemieccy przedsiębiorcy - Alfred Nehemias, kupiec z Hamburga i August Eberstein, inżynier z Berlina- wrócili ze Stanów Zjednoczonych. Tam obaj zafascynowali się nowym (...)
Singapur

Wyspa o głowie lwa

2013-08-21 Publikacja:
Filip Jędruch Special Trips
By poczuć się jak James Bond nie trzeba jeździć motocyklem po dachach tureckiego bazaru lub brać udziału w strzelaninach. Wystarczy odwiedzić miejsce, w którym można się zaszyć i leniwie obserwować zachód słońca na wspaniałej plaży, popijając mrożoną herbatę. Singapur, bo o nim mowa, to turystyczny strzał w dziesiątkę. To pięciomilionowe miasto-państwo, którego całkowita powierzchnia (...)