Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

to lepsze życie

Lepszy design...

2012-09-18 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Tomek Rygalik – pochodzący z Łodzi projektant światowej sławy. Studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej, ukończył Industrial Design na Pratt Institute w Nowym Jorku oraz Royal College of Art w Londynie (MA),gdzie został pracownikiem naukowym. Zrealizował wiele projektów dla prestiżowych klientów na całym świecie, m.in. dla DuPont/Corian, Moroso, Artek, Iker, Noti,ABR, Heal's, Ideal Standard, Pfleiderer, BOZAR (...)
niezwykły wystrój klubu

Nowoczesne oświetlenie światłowodowe

2012-09-17 Publikacja:
Bartłomiej Chmiel Alfazeta
Tysiące łodzian, od co najmniej 3 pokoleń wstecz, znają miejsce przy ul. Zachodniej 81/83. Przez lata kojarzone z kinem Cytryna, potem dłuższy czas opustoszale, nadal było i jest kultowe dla bardzo wielu osób. 22 czerwca w budynku dawnego kina otworzono klubokawiarnię „Scenografia”. Jej wystrój dosłownie lśni, dzięki (...)
Flagowy okręt stoczni ze Straszyna

Galeon 780 Crystal

2012-09-13 Publikacja:
Maciej Samet
Niewielu jest producentów jachtów, którzy mogą pochwalić się tak dynamicznym rozwojem w ciągu ostatnich pięciu lat, jak firma Galeon. Po wypuszczeniu na rynek Raptora 700 – modelu, który został uhonorowany prestiżowymi nagrodami za najbardziej innowacyjny produkt oraz za najlepszy design jachtu do 24 metrów na targach w Cannes, przyszła pora na coś jeszcze większego. Nowym flagowym okrętem stoczni ze Straszyna jest 780 (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email