Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Nowości produktowe

Letnie orzeźwienie z lodówką Haier

2023-06-01 Publikacja:
Haier Europe; Studio 111
[Materiał reklamowy] Lato to czas, w którym szukamy orzeźwienia w chłodnych napojach. Coraz bardziej popularne są dystrybutory wody oraz lodówki z kostkarką i dozownikiem. Warto zwrócić uwagę na chłodziarkę Haier HSR5918DIPB, która oprócz tego, że zapewnieni letnie orzeźwienie schłodzonymi napojami (...)
Kolumny głośnikowe Perfect Audio

Sprzęt audio klasy premium

2023-02-24 Publikacja:
Perfect Audio WWW.PERFECTAUDIO.PL
***Materiał reklamowy***   W ofercie PERFECT AUDIO znajdują się urządzenia, dzięki którym ulubiona muzyka w salonie zabrzmi jak na koncercie.   Zespół PERFECT AUDIO to miłośnicy dobrego brzmienia i nietuzinkowego, a nawet ekstrawaganckiego wzornictwa, które odróżnia najlepsze produkty od przeciętnych. Szczególnie polecane są (...)
Wyposażenie do strefy relaksu

Komfortowy wypoczynek w domowym zaciszu

2022-08-23 Publikacja:
Costway
Z myślą o zbliżającej się pomału jesieni i długich wieczorach, warto pomyśleć o wygodnym i komfortowym miejscu do odpoczynku. Przy filiżance kawy, ulubionej książce lub najnowszym serialu, usiądźcie wygodnie w ulubionym fotelu i wykorzystajcie swój wolny czas tak, jak lubicie najbardziej.Zestaw 2 krzeseł tapicerowanych, (...)
Trendy roku 2022

Modne dywany do salonu

2022-08-05 Publikacja:
LIVING-HOME.EU SKLEP INTERNETOWY
Modny dywan to nic innego, jak dywan pasujący do Ciebie, Twojego stylu życia, poczucia smaku i aktualnych trendów. Myślisz, że pogodzenie powyższych wytycznych jest trudne? Z naszym poradnikiem w trzech krokach znajdziesz najmodniejszy dywan dla siebie!   Po pierwsze pamiętaj, że modne dywany to pojęcie bardzo szerokie. Dekoracje wpisujące się w aktualne trendy mogą reprezentować (...)