Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Wyposażenie do strefy relaksu

Komfortowy wypoczynek w domowym zaciszu

2022-08-23 Publikacja:
Costway
Z myślą o zbliżającej się pomału jesieni i długich wieczorach, warto pomyśleć o wygodnym i komfortowym miejscu do odpoczynku. Przy filiżance kawy, ulubionej książce lub najnowszym serialu, usiądźcie wygodnie w ulubionym fotelu i wykorzystajcie swój wolny czas tak, jak lubicie najbardziej.Zestaw 2 krzeseł tapicerowanych, (...)
Trendy roku 2022

Modne dywany do salonu

2022-08-05 Publikacja:
LIVING-HOME.EU SKLEP INTERNETOWY
Modny dywan to nic innego, jak dywan pasujący do Ciebie, Twojego stylu życia, poczucia smaku i aktualnych trendów. Myślisz, że pogodzenie powyższych wytycznych jest trudne? Z naszym poradnikiem w trzech krokach znajdziesz najmodniejszy dywan dla siebie!   Po pierwsze pamiętaj, że modne dywany to pojęcie bardzo szerokie. Dekoracje wpisujące się w aktualne trendy mogą reprezentować (...)
Spójnie wkomponowana strefa prysznicowa

Łazienkowa harmonia

2022-03-31 Publikacja:
Paulina Majewska
Harmonia to ważny aspekt łazienkowych aranżacji. Uporządkowany, niczym niezakłócony wystrój przekłada się nie tylko na piękne stylizacje, ale wpływa również na dobre samopoczucie domowników. W jego kreowaniu duży udział mają strefy prysznicowe organizowane jako spójne elementy wnętrza. Idealnie wkomponowane w charakter pomieszczenia nie przytłaczają i nie powodują wrażenia utraty (...)
Meble i dodatki dla wymagających

Sypialnia premium

2022-03-07 Publikacja:
Magda Pawluk
Komfortowa sypialnia to nie tylko estetycznie urządzone miejsce do snu. To prywatny azyl, w którym możemy zapomnieć o trudach codzienności i być w pełni sobą. Ekskluzywne pomieszczenie powinno wyrażać nasz gust oraz sprzyjać efektywnemu, zdrowemu relaksowi, a do tego stylistycznie współgrać z dzienną częścią domu lub mieszkania. Jak urządzić sypialnię premium, by spełniła nawet najbardziej wygórowane (...)