Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Prezentacja

Wnętrze z nutką kobiecości

2015-08-05 Publikacja:
Agnieszka Ufnal, SNCE Studio
Aranżacja nowoczesnego i ascetycznego w wyrazie wnętrza mieszkania, które musi jednocześnie podkreślić kobiecość jego właścicielki, nie jest sprawą prostą. Idealnym rozwiązaniem stało się stopienie kobiecych i niewidocznych na pierwszy rzut oka detali z prostymi formami meblowymi.   Kompozycja mieszkania opiera się na zestawieniu bieli z szarością i (...)
Odlotowy design dla zapracowanych

Hulaj dusza, architekcie!!!

2015-07-15 Publikacja:
Arkadiusz Olszanka, In&Out Design
Zaczęło się banalnie, jak to zwykle bywa. Znajomi polecili młodemu małżeństwu usługi architekta, z którego pracy byli zadowoleni. Kasia z Piotrem postanowili skorzystać, ponieważ jako osoby zapracowane, nie mogli poświęcić zbyt wiele czasu na „bieganie” przy swoim nowym mieszkaniu. Perspektywa, iż architekt przejmie także poniekąd rolę inwestora (...)
Wideodomofon

Nowocześnie w służbie bezpieczeństwu

2015-07-15 Publikacja:
Karolina Miszczuk
By przyjrzeć się działaniu wideodomofonu (wideofonu), warto najpierw zapoznać się z definicją jego poprzednika – domofonu. Domofon (bramofon, unifon) to urządzenie elektryczne, którym możemy posłużyć się celu komunikacji głosowej z osobą odwiedzającą. Jest to komunikacja na niewielką odległość za pomocą (...)
Azjatyckie inspiracje

Powiew orientu

2015-07-15 Publikacja:
Magda Pawluk
Charakterystyczny i wyrazisty styl azjatycki od lat znajduje swoje miejsce we wnętrzach naszych domów i mieszkań. Czasem jego wpływy przejawiają się jedynie w postaci detali i dodatków do wystroju, a niekiedy w stylistyce orientalnej utrzymana jest pełna aranżacja danego pomieszczenia lub całego domostwa. Jak się okazuje, nurt azjatycki to styl niejednolity, inspirowany kulturą wielu różnorodnych kręgów (...)
AutomatySpecjalistyczne rozwiązaniaka bram

Automatyka bram

2015-07-13 Publikacja:
Agnieszka Paluch
Benincà Holding oferuje najszerszą na polskim rynku gamę specjalistycznych rozwiązań dla branży automatyki rezydencyjnej, przemysłowej i bramiarskiej. W strukturze Benincà Holding znajdują się fabryki: Benincà, Cab, Rise, Byou, Motions, Hi-Motions. W Polsce produkty Holdingu Benincà sprzedawane są przez filię Benincà Polonia.   Benincà (Automatismi Benincà) – jedna z najstarszych firm w (...)
Jak szybko i z zyskiem sprzedać swoją nieruchomość

Home staging

2015-07-08 Publikacja:
Maria Semczyszyn, Prezes HSNP
Dzisiejsza sytuacja rynkowa związana z dużą podażą mieszkań i domów na sprzedaż/wynajem, nakłania sprzedających do szukania nowych sposobów na pozytywne wyróżnienie swojej oferty spośród innych. Jedną z takich metod jest dostępna od kilku lat w Polsce innowacyjna usługa home stagingu, polegająca na stylizacji wyglądu nieruchomości. Właściwie przygotowane wnętrze mieszkania, a także obejście w przypadku domu, (...)
Maluchy w swoim świecie

Pokój małego odkrywcy

2015-07-08 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
Dzieci to mali odkrywcy i poszukiwacze ciekawych historii. Wszystko, co je otacza, może stać się przedmiotem żywych rozmów i inspiracją do wesołej zabawy. Rodzice dbają o prawidłowy rozwój swoich pociech i aranżują wnętrza, aby motywowały do działań i realizowania marzeń małych poszukiwaczy przygód.   Producenci mebli dobrze znają potrzeby maluchów, dlatego proponują (...)
Ceglany kominek wewnątrz istniejącego budynku

Zasady budowy kominka

2015-07-08 Publikacja:
Marcelina Kowalczuk
Jeśli nie zdecydujemy się na kominek jeszcze w czasie projektowania naszego wymarzonego domu, nic nie stoi na przeszkodzie, by zainwestować w niego później. Zmiana taka wymaga jednak dodatkowych zabiegów. Aby usiąść w fotelu przed urokliwym ceglanym kominkiem, należy wcześniej uzbroić się w cierpliwość i energię – budowa kominka może być wyczerpująca. Tym bardziej miło będzie zasiąść (...)
Czas na podsumowania

Festiwal Wnętrz w kolorze marsala

2015-07-02 Publikacja:
Karolina Miszczuk
13/14 czerwca 2015 Design w Krakowie = Festiwal Wnętrz + strefa:polski dizajn IX edycja Festiwalu Wnętrz była wyjątkowa. Szeroki przekrój wystawców, mnóstwo inspiracji, pomysły, inteligentne rozwiązania, niesamowite wzornictwo i design oraz prawdziwe rewolucje w aranżacji wnętrz!     Bogaty program imprez (...)
Moda na winyle

Tęsknota za czarną płytą

2015-07-01 Publikacja:
Łukasz Nowosielski
Jak dzisiaj słuchamy muzyki? To oczywiste - sięgamy po iPoda, telefon komórkowy bądź wybieramy odpowiednie utwory w naszej przepastnej kolekcji mp3 na twardym dysku laptopa. W ostatnich latach chętnie korzystamy też z serwisów internetowych oferujących legalny odsłuch utworów. Równocześnie z postępem technologicznym, w opozycji do niego rozwija się trend (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email