Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Sezon na przytulny design

Jesienny wystrój we wnętrzu

2019-10-16 Publikacja:
RuckZuck
Wysokie temperatury i słoneczna aura odeszły w zapomnienie. Czas przygotować się na jesienną szarugę – i nie chodzi tu tylko o zmianę garderoby, lecz przearanżowanie przestrzeni mieszkalnej. Czasem wystarczą naprawdę drobne zmiany, by cztery kąty stały się przytulną oazą do wypoczynku w chłodne wieczory. Jak przeprowadzić małą metamorfozę wnętrz?   – W (...)
Sposoby na metamorfozę wnętrza

Wnętrze dobrze dosmaczone

2019-08-22 Publikacja:
Galeria Wnętrz Domar
Czym byłby tort bez wisienki? Ot, nudnym ciastkiem. Ale już przystrojony soczystą wiśnią, nabiera szlachetności i staje się bardziej apetyczny. Tak samo jest z wnętrzami. Tu wisienką na torcie mogą być pojedyncze, ale jakże znaczące elementy, które mogą zdziałać cuda i zbudować klimat wnętrza, które tym samym stanie się szlachetniejsze… jak nasz tort. Czasami (...)
Marka Oliveo

Dziecięca fabryka snów

2019-08-07 Publikacja:
Oliveo
Marka Oliveo – świeży powiew innowacyjności w dziedzinie mebli dziecięcych i pielęgnacja tradycyjnych wartości rodzinnych Rodzinna firma Joanny i Marcina Jóźwiaków – MPJ Holding Sp. z o.o. - właściciel marki Oliveo przeistoczyła się w ciągu kilku lat w prężne przedsiębiorstwo. Sukces, jakim  niewątpliwie jest sprzedaż skandynawskich łóżek dziecięcych na całą (...)
http://sentinel.pl