Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Miejski styl z naturalnym akcentem

Dom z widokiem

2022-02-07 Publikacja:
Magda Pawluk
Ten projekt dowodzi, że nawet sprzeczne estetyki mogą stworzyć spójną, doskonale wyważoną całość. Wyjątkowa harmonia wnętrza powstała z kompozycji kontrastowych elementów: loftowych i nowoczesnych oraz inspirowanych naturą. Nie zabrakło też odwołań do klasyki. W ten sposób wystrój w miejskim stylu zyskał przyjemny klimat, który znakomicie współgra z pięknym widokiem na las, który rozpościera się (...)
Aranżacje do domu i ogrodu

Meble z palet /WIDEO/

2021-08-09 Publikacja:
Film: DESIGN BOOK
Zastanawiacie się jak w kreatywny sposób wykorzystać niepotrzebne palety? W filmie kanału Design Book przedstawimy kilka ciekawych pomysłów. Przedstawimy ciekawe aranżacje z meblami paletowymi na zewnątrz oraz jako designerski pomysł w mieszkaniach.           Nasze Inspiracje:   Palety mogą posłużyć do stworzenia wygodnej strefy relaksy w domu lub w (...)
Luksusowe jadalnie

Aranżacje aneksów jadalnianych / WIDEO

2021-07-23 Publikacja:
Film: DESIGN BOOK
W trendach wnętrzarskich ścierają się obecnie dwa główne fronty: moda na naturalność i dążenie do kreowania ekskluzywnych, prestiżowych aranżacji. Te kontrastujące nurty są często łączone w ramach jednego projektu, ale najwięcej emocji budzą wystroje, które całkowicie podporządkowują się estetyce (...)