Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Spójnie wkomponowana strefa prysznicowa

Łazienkowa harmonia

2022-03-31 Publikacja:
Paulina Majewska
Harmonia to ważny aspekt łazienkowych aranżacji. Uporządkowany, niczym niezakłócony wystrój przekłada się nie tylko na piękne stylizacje, ale wpływa również na dobre samopoczucie domowników. W jego kreowaniu duży udział mają strefy prysznicowe organizowane jako spójne elementy wnętrza. Idealnie wkomponowane w charakter pomieszczenia nie przytłaczają i nie powodują wrażenia utraty (...)
Meble i dodatki dla wymagających

Sypialnia premium

2022-03-07 Publikacja:
Magda Pawluk
Komfortowa sypialnia to nie tylko estetycznie urządzone miejsce do snu. To prywatny azyl, w którym możemy zapomnieć o trudach codzienności i być w pełni sobą. Ekskluzywne pomieszczenie powinno wyrażać nasz gust oraz sprzyjać efektywnemu, zdrowemu relaksowi, a do tego stylistycznie współgrać z dzienną częścią domu lub mieszkania. Jak urządzić sypialnię premium, by spełniła nawet najbardziej wygórowane (...)
Miejski styl z naturalnym akcentem

Dom z widokiem

2022-02-07 Publikacja:
Magda Pawluk
Ten projekt dowodzi, że nawet sprzeczne estetyki mogą stworzyć spójną, doskonale wyważoną całość. Wyjątkowa harmonia wnętrza powstała z kompozycji kontrastowych elementów: loftowych i nowoczesnych oraz inspirowanych naturą. Nie zabrakło też odwołań do klasyki. W ten sposób wystrój w miejskim stylu zyskał przyjemny klimat, który znakomicie współgra z pięknym widokiem na las, który rozpościera się (...)