Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Sposoby na metamorfozę wnętrza

Wnętrze dobrze dosmaczone

2019-08-22 Publikacja:
Galeria Wnętrz Domar
Czym byłby tort bez wisienki? Ot, nudnym ciastkiem. Ale już przystrojony soczystą wiśnią, nabiera szlachetności i staje się bardziej apetyczny. Tak samo jest z wnętrzami. Tu wisienką na torcie mogą być pojedyncze, ale jakże znaczące elementy, które mogą zdziałać cuda i zbudować klimat wnętrza, które tym samym stanie się szlachetniejsze… jak nasz tort. Czasami (...)
Marka Oliveo

Dziecięca fabryka snów

2019-08-07 Publikacja:
Oliveo
Marka Oliveo – świeży powiew innowacyjności w dziedzinie mebli dziecięcych i pielęgnacja tradycyjnych wartości rodzinnych Rodzinna firma Joanny i Marcina Jóźwiaków – MPJ Holding Sp. z o.o. - właściciel marki Oliveo przeistoczyła się w ciągu kilku lat w prężne przedsiębiorstwo. Sukces, jakim  niewątpliwie jest sprzedaż skandynawskich łóżek dziecięcych na całą (...)
Rośliny w domu

Zieleń na podium. Nowoczesne kwietniki

2019-06-12 Publikacja:
PAULINA MAJEWSKA
Wraz z modą na aranżowanie przestrzeni w zgodzie z trendem urban jungle, w naszych mieszkaniach i domach pojawiły się liczne egzemplarze doniczkowej flory. Mało, że zapewniają kojący charakter, to niosą ze sobą także olbrzymi pokład dekoracyjności. Warto je więc eksponować za pomocą efektownych kwietników. Które (...)