Festiwal Wnętrz 2017

FESTIWAL WNĘTRZ zaprasza! Tradycyjnie już inspiracją do identyfikacji wizualnej targów stał się kolor roku ogłaszany przez Instytut Pantone. W tym roku to świeży odcień zieleni – Greenery.

Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To targi łączące świat producentów, architektów wnętrz i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi swoje wnętrza.


Podczas tegorocznej edycji zaprezentuje się blisko 130 wystawców z różnorodnym i kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Dla tych, którzy poszukują dobrych rozwiązań i oryginalnych produktów, nie zabraknie szerokiego wyboru podłóg, drzwi, mebli, oświetlenia, sprzętu AGD i audio, armatury, ceramiki, farb i okładzin ściennych, kominków, dodatków i dekoracji.

Na odwiedzających czeka również mnóstwo atrakcji:
- oryginalnie zaaranżowane stoiska producentów,
- Strefa polski dizajn + strefa dodatków – przestrzeń, w której zostaną zaprezentowane unikatowe produkty polskich projektantów,
- warsztaty rodzinne oraz ciekawe nagrody,
- praktyczne porady architektów wnętrz i cykl wykładów „ Nie bój się architekta!”,
- panele otwarte, prowadzone przez znawców designu, dyskusje o nowoczesnej aranżacji przestrzeni.

 

festiwal wnętrz 2017 plakat

Goście specjalni
Beata Bochińska – historyk sztuki, specjalistka prognozowania trendów stylistycznych na rynku i autorka bestsellerowego poradnika „Zacznij kochać dizajn”. Podpowie, jak stworzyć kolekcję przedmiotów codziennego użytku, która w przyszłości sfinansuje studia naszego dziecka.

Radosław Gajda – architekt, twórca kanału na YouTube Architecture is a good idea. Jego wystąpienie będzie próba odpowiedzi na pytanie: skąd się wzięły bloki? Z pozoru odpowiedź wydaje się banalnie prosta, ale czy na pewno…? Zapraszamy na wykład, który odpowie na pytanie, czym jest blok i skąd wziął się jego wygląd.

Max Kobiela – architekt, założyciel Phormy.com i Patryk Poślednik, Head of Creative, The Walt Disney Company. Opowiedzą o pracy przy wspólnym projekcie i mierzeniu się z ikonami, czyli o współpracy polskiej marki Phormy.com z The Walt Disney Company.


Szczegółowy program tegorocznych wykładów oraz warsztatów: http://festiwalwnetrz.com.pl/aktualnosci
Aktualności: https://www.facebook.com/events/1350671714971748

 

festiwal wnętrz 2017


FESTIWAL WNĘTRZ
10-11 czerwca 2017, w godz. 10-17
Centrum Targowe Chemobudowa
Klimeckiego 14, Kraków
Wstęp: 10zł/2 dni

Organizator:
Virtus Studio
www.virtus.com.pl
www.festiwalwnetrz.com.pl
virtus@virtus.com.pl     
tel.: 12 429 55 20 • MTM Ostróda 2017

  W dniach 5-8 września 2017 r. odbędzie się 44. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych Ostróda 2017. Już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu zarówno wystawców, jak i wszystkich zainteresowanych nowinkami w branży meblarskiej i aranżacji wnętrz. Imprezie towarzyszyć będzie 4. edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA.   (...)

  Czytaj dalej »
 • Marka Ravon

  Ravon to polska marka wanien wolnostojących i umywalek, zbudowana na przyjacielskich relacjach, z ludźmi, których znamy oraz z którymi pracujemy od lat. Ravon ma więc polskie korzenie i ludzi stąd: lokalnych specjalistów-rzemieślników, którzy znają się na „dobrej robocie”. W naszych szeregach znaleźć można specjalistów w dziedzinie technologii kompozytowych, których wiedza i (...)

  Czytaj dalej »
 • Kamień jak malowany

  Kamienie towarzyszą ludzkości od zarania dziejów. Pierwotnie skały pełniły rolę schronienia, później tworzono z nich narzędzia, aż wreszcie stały się podstawowym surowcem budowlanym. Współcześnie stanowią popularny materiał aranżacyjny, wykorzystywany przede wszystkim na posadzkach we wnętrzach i ogrodach. Rozwój nowych technologii sprawił, że ich formę i strukturę przybrały dziś… panele, (...)

  Czytaj dalej »
 • Design oświetlenia tarasowego

  Któż z nas nie lubi spędzać wieczorów na tarasie – strefie relaksu, łączącej dom z otaczającym go ogrodem. Jednak o ile letnie miesiące, kiedy do późnych godzin popołudniowych możemy cieszyć się słońcem, sprzyjają przebywaniu na powietrzu, o tyle jesienią wolimy przenieść aneks wypoczynkowy do wnętrza budynku. Tymczasem jeżeli marzy nam się całoroczne przesiadywanie przed domostwem na wzór (...)

  Czytaj dalej »
 • Festiwal Wnętrz 2017

  FESTIWAL WNĘTRZ zaprasza! Tradycyjnie już inspiracją do identyfikacji wizualnej targów stał się kolor roku ogłaszany przez Instytut Pantone. W tym roku to świeży odcień zieleni – Greenery.Festiwal Wnętrz powstał z pasji do dobrego wzornictwa i szeroko pojętego designu. To targi łączące świat producentów, architektów wnętrz i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi (...)

  Czytaj dalej »

Design

Najcześciej czytane


Newsletter

Zamów bezpłatny newsletter

    Zapisz się »