Design

Wydarzenia

Warsztaty czystości z Małgorzatą Rozenek

2016-06-21
Warsztaty czystości z Małgorzatą Rozenek
16 czerwca w Villi Foksal w Warszawie odbyło się spotkanie, podczas którego Małgorzata Rozenek zaprezentowała najnowszą kolekcję tkanin łatwoczyszczących z linii Magic Home. 
 
 
Fargotex Group, dystrybutor tkanin tapicerskich i dekoracyjnych, zaprosił Małgorzatę Rozenek do współpracy przy promocji swojej najnowszej kolekcji MAGIC HOME. Tkaniny łatwoczyszczące z tej serii będą w 2016 r. sygnowane jej wizerunkiem i prezentowane przez nią osobiście na spotkaniach warsztatowych. Pierwsze z nich odbyło się 16 czerwca w Villi Foksal.
 
 
warsztaty czystosci małgorzata rozenek
 
 
Tkaniny łatwoczyszczące to produkt, który może rozwiązać zasadniczy problem z czystością mebli wypoczynkowych w każdym mieszkaniu. Nawet jeśli bardzo dbamy o nasz salon, to życie rodzinne nie zawsze jest sterylne. Plamy zdarzają się domownikom i gościom, a świadomość tego, że sofa czy fotel są odporne na zabrudzenia pozbawia nas zmartwień. Plamy z sosu, wina a nawet czekolady nie niszczą mebli, bo nie wnikają w tkaninę. Wystarczy trochę wody, ręcznik papierowy i przywracamy im pierwotny wygląd – wyjaśniała Małgorzata Rozenek.
 
 
tkaniny magic home
 
 
ściereczki magic home
 
 
magic home małgorzata rozenek
 
 
W trakcie spotkania eksperci z firmy Fargotex prezentowali najnowszą kolekcję tkanin łatwoczyszczących, a Małgorzata Rozenek opowiadała o osobistym doświadczeniu z tkaninami Magic Home, z których od dłuższego czasu korzysta we własnym domu. Każdy z uczestników spotkania miał okazję samodzielnie przetestować wybrane tkaniny. Warsztaty czystości rozpoczęły się więc od wspólnego plamienia, a następnie usuwania zabrudzeń przy użyciu wody i ręcznika papierowego, szarego mydła czy gumki do ścierania. Efekt każdy mógł ocenić sam.
 
 
warsztaty małgorzata rozenek
 
 
Zanim kupicie sofę czy fotel, zastanówcie się dobrze nad wyborem tkaniny. Kolor i przyjemność w dotyku są równie ważne jak jej trwałość. Jestem pod dużym wrażeniem tego, jak nasza polska firma potrafi wykorzystywać nowoczesną technologię i łączyć te elementy w tak cudowne kolekcje – dodała Małgorzata Rozenek.
 
 
tkanina magic home