Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Zień Home

Wnętrza skrojone na miarę

2012-12-18 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Często się mówi, że aby osiągnąć w Polsce sukces trzeba skończyć szkołę na Zachodzie albo przynajmniej jakiś czas tam pracować. Pan zaczynał na „naszym podwórku” i osiągnął sukces…Najlepszą szkołą jest dla mnie życie i bezpośredni kontakt z moimi klientami. W pewnym sensie to polski rynek mnie stworzył, więc wciąż jest dla mnie najważniejszy. Nie znam przepisu na (...)
Oskar Zięta

Architektura, design i technologia

2012-10-29 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Oskar Zięta – architekt i jeden z najbardziej znanych polskich designerów na świecie. Jest absolwentem wydziału architektury Politechniki Szczecińskiej (2000) i katedry Computer Aided Architectural Design (CAAD) w Eidgenössische Technische Hochschule w Zurychu (2002). Jest twórcą technologii FiDU (niem. Freie Innendruck Umformung), czyli deformacji (...)
to lepsze życie

Lepszy design...

2012-09-18 Publikacja:
Marcin Pietrzak
Tomek Rygalik – pochodzący z Łodzi projektant światowej sławy. Studiował Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Łódzkiej, ukończył Industrial Design na Pratt Institute w Nowym Jorku oraz Royal College of Art w Londynie (MA),gdzie został pracownikiem naukowym. Zrealizował wiele projektów dla prestiżowych klientów na całym świecie, m.in. dla DuPont/Corian, Moroso, Artek, Iker, Noti,ABR, Heal's, Ideal Standard, Pfleiderer, BOZAR (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email