Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

26 kwietnia 2016

SPOTKANIA PROFESJONALISTÓW

2016-04-15 Publikacja:
Magda Pawluk
W imieniu wydawnictwa INFO-INWEST zapraszamy na konferencję Architektura Krajobrazu – Spotkania Profesjonalistów, 26 kwietnia 2016 w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. 11.00 - Rozpoczęcie W programie min.:⦁    Dachy zielone płaskie - omówienie na bazie modelu.⦁    Retencjonowanie wody przez dachy zielone. ⦁    HOC (...)
Konferencja dla architektów, inwestorów i wykonawców

Elewacje i Fasady

2016-03-31 Publikacja:
Magda Pawluk
Wrocław 12 kwietnia (wtorek) 2016 Afrykarium - Oceanarium. Wydawnictwo Info-Inwest wraz z Partnerami zaprasza na spotkanie Elewacje i Fasady – wyzwaniem architekta, inwestora, wykonawcy. 12 kwietnia 2016 we wtorek we Wrocławiu zapraszamy do dyskusji o projektowaniu oraz wykonaniu elewacji i fasad. Podczas wydarzenia przedstawimy nowości światowych rozwiązań i trendów. Poruszymy zagadnienia merytoryczne, powiemy o zasadach, (...)
Jakie innowacje przygotowali wystawcy?

Nowości na Targach INSTALACJE

2016-03-31 Publikacja:
Magda Pawluk
      REFLEX PL Recoflex Innowacyjna izolacja do podgrzewaczy Reflex Storatherm Aqua na bazie mikroskopijnych zamkniętych komórek. Wykonana z poliuretanowej sztywnej pianki zamkniętokomórkowej w znacznym stopniu redukującej straty cieplne podgrzewacza. Pawilon 5, Stoisko 150 REFLEX PL Reflex Control Remote System zdalnego (...)
Sosnowiec, Expo Silesia, 1 – 3 kwietnia 2016

9. Targi Budowlane SIBEX

2016-03-21 Publikacja:
Magda Pawluk
Nowe Otwarcie! Nowy termin! Niższe ceny!Szanowni Państwo! Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej - dziewiątej edycji Targów Budowlanych SIBEX, które, zrywając z dotychczasową tradycją lutowego terminu, odbędą się późną wiosną, w dniach 1 – 3 kwietnia 2016 w Expo Silesia w Sosnowcu. Wybór nowej daty podyktowany został dużymi zmianami w ogólnopolskim kalendarzu (...)
Co będzie modne w nadchodzącym sezonie?

Home Decor – trendy na 2016 rok

2016-03-04 Publikacja:
Magda Pawluk
Już 8 marca w Poznaniu rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie biznesowe dla branży dekoracyjnej. Przez cztery dni na targach Home Decor topowe marki pokażą jakie produkty będą dominować w domach Europejczyków. Przyjdź i zobacz co będzie modne w nadchodzącym sezonie!   Europejskie wnętrza w odważnych kolorach Targi Home Decor zgromadzą (...)
Wyróżnione produkty

Znamy laureatów Złotego Medalu MTP!

2016-03-03 Publikacja:
Magda Pawluk
Wyróżnienia Złotego Medalu MTP są zwiastunem najnowszych trendów oraz odpowiedzią na pytanie czego obecnie poszukują klienci na rynku. Jury konkursu nagrodziło w tym roku: kolekcję tkanin tapicerskich ESSENZA marki TOCCARE, czyli naturalną skórę wzmocnioną warstwą ochronną z poliestru, niezwykle elegancką kolekcję (...)