Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Podsumowanie targów

Targi NOWY Dom NOWE Mieszkanie w Gdyni

2015-09-16 Publikacja:
Piotr Deoniziak
Szanowni Państwo,serdecznie dziękujemy za udział w pierwszej gdyńskiej edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się w dniach 5-6 września 2015 roku w GDYNIA ARENA w Gdyni. Dziękujemy wszystkim Wystawcom, Patronom Honorowym i medialnym oraz organizacjom i stowarzyszeniom za wsparcie merytoryczne i medialne (...)
Showroom RAUMPLUS

RAUMPLUS – marka której możemy zaufać

2015-09-07 Publikacja:
Lidia Skuza
3 września przedstawiciele marki RAUMPLUS spotkali się w showroomie przy ul. Burakowskiej z architektami, projektantami wnętrz i przedstawicielami mediów. Goście przybyli nader licznie, a wieczór obfitował w atrakcje i niespodzianki.     Firmy RAUMPLUS nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, kto (...)
Spotkanie w Showroomie Burakowska

Wieczór z marką RAUMPLUS

2015-08-20 Publikacja:
RAUMPLUS
  RAUMPLUS zaprasza architektów, projektantów i przedstawicieli mediów na wyjątkowy wieczór w Showroomie Burakowska!    3.09.2015 r. o godz.: 18.30 w warszawskim showroomie przy ul. Burakowskiej 5/7 odbędzie się wyjątkowe spotkanie z marką RAUMPLUS.   Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje, w (...)
Targi tekstyliów domowych

VII Interior Design Forum już we wrześniu!

2015-08-20 Publikacja:
Interior Design Forum
10 września 2015 roku w Warszawie po raz siódmy odbędą się jedyne w Polsce targi tekstyliów domowych – Interior Design Forum.    Profesjonaliści z branży spotkają się w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego, aby nawiązać biznesowe kontakty, zdobyć cenną wiedzę i (...)