Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Ogrzewanie tradycyjne a nowoczesne

Wymiana źródła ciepła

2016-01-12 Publikacja:
Karolina Miszczuk
Bez względu na to, jakie posiadamy źródło ogrzewania w naszym domu, generuje ono w każdym sezonie grzewczym spore wydatki. Nie bez przyczyny producenci prześcigają się w stosowaniu nowych rozwiązań, a samorządy i instytucje państwowe oferują ciekawe kredyty i dofinansowania na wymianę źródła ciepła. Wszystko po to, by wprowadzić ogrzewanie na wyższy, ekologiczny (...)
Odnawialne źródła energii

Systemy hybrydowe

2015-03-03 Publikacja:
STEFAN DANIELEWICZ, MYENERGY.PL
Systemy hybrydowe odnawialnych źródeł energii to nic innego jak jednostki wytwarzające energię elektryczną, w których wykorzystuje się tzw. źródło pomocnicze. Popularnym rozwiązaniem jest elektrownia wiatrowa wyposażona w ogniwa słoneczne. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ wady jednej technologii rekompensowane są przez zalety drugiej sprawiając, że system stale się uzupełnia. CO TO SĄ (...)
Modne i funkcjonalne rozwiązanie w domowej łazience

Instalacje podtynkowe

2014-10-21 Publikacja:
Anna Pawlak
W nowoczesnej łazience nie ma miejsca na wystające ze ścian rury czy widoczne dla użytkowników podłączenia i zawory. Nieestetyczne elementy instalacji hydraulicznej możemy skutecznie ukryć dzięki systemom podtynkowym, które są rozwiązaniem równie modnym, co funkcjonalnym.   Jak to działa?   Czasy ukrywania wystających z łazienkowych ścian rurek doprowadzających wodę czy podłączeń (...)
wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła

Rekuperacja

2014-09-16 Publikacja:
Iwona Stachurska, Rekuperatory.pl
Dzisiejsza oferta rekuperatorów na rynku polskim jest bardzo duża. Wybierać możemy spośród kilkudziesięciu rodzajów urządzeń pochodzących z całej Europy. Najwyższe jednak parametry odzysku ciepła posiadają urządzenia pochodzące z krajów o najdłuższej tradycji w rekuperacji – z Holandii i krajów skandynawskich, gdzie historia wentylacji z odzyskiem ciepła sięga już ponad 30 lat.   Najważniejszym (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email