Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Ścienna galeria

Obrazy do salonu

2021-02-26 Publikacja:
Posterlounge
Obrazy do salonu to najczęściej wybierane elementy do stworzenia dekoracji ściennej. Salon jest w miejscem, w którym nie tylko spędzamy najwięcej czasu, ale jest również symbolem domowego ogniska a także miejscem spotkań ze znajomymi. W wielu domach stanowi pomieszczenie reprezentacyjne, a więc warto zadbać o jego wystrój. Wśród kolekcji obrazów do salonu od Posterlounge z pewnością znajdziecie motywy (...)
Odkurzacz przyszłości

DREAME T20 – ODKURZACZ Z PRZYSZŁOŚCI

2020-11-20 Publikacja:
Dreame
Dreame T20 to wyjątkowo cichy odkurzacz bezprzewodowy, który sam dopasowuje tryb pracy do różnych powierzchni. Posiada filtr 0,3 mikrona, więc usuwa nawet roztocza. Ma wymienny akumulator, a także specjalny wałek, w który nie zaplączą się włosy czy sierść.   W dniach 23-27 listopada odkurzacz jest (...)
Nowości

Lampa ledowa BILLIONS NO.3

2020-09-14 Publikacja:
Altavola Design
Lampa ledowa BILLIONS NO.3 to kompozycja trzech akrylowo-aluminiowych okręgów, zawieszonych na ledwo widocznych linkach. Układ okręgów można z łatwością ustawiać według upodobań: od największego do najmniejszego i odwrotnie, jak również pod dowolnym skosem. Lampy posiadają barwę światła 3000 K lub 4000 K. Można je zakupić w opcji ze ściemniaczem lub (...)
http://sentinel.pl