Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Roca i Royo podpisują porozumienie

Roca i Royo łączą siły

2021-03-05 Publikacja:
Aveex
Roca i Royo podpisują porozumienie, na mocy którego powstanie światowy lider w branży mebli łazienkowych.   Grupa Roca przejmuje 75% udziałów w walenckiej spółce; Dzięki joint venture, globalne centrum rozwoju mebli łazienkowych Grupy Roca zlokalizowane zostanie w Walencji.   Grupa Roca podpisała umowę przejęcia 75% udziałów Royo Group, (...)
Ścienna galeria

Obrazy do salonu

2021-02-26 Publikacja:
Posterlounge
Obrazy do salonu to najczęściej wybierane elementy do stworzenia dekoracji ściennej. Salon jest w miejscem, w którym nie tylko spędzamy najwięcej czasu, ale jest również symbolem domowego ogniska a także miejscem spotkań ze znajomymi. W wielu domach stanowi pomieszczenie reprezentacyjne, a więc warto zadbać o jego wystrój. Wśród kolekcji obrazów do salonu od Posterlounge z pewnością znajdziecie motywy (...)
Odkurzacz przyszłości

DREAME T20 – ODKURZACZ Z PRZYSZŁOŚCI

2020-11-20 Publikacja:
Dreame
Dreame T20 to wyjątkowo cichy odkurzacz bezprzewodowy, który sam dopasowuje tryb pracy do różnych powierzchni. Posiada filtr 0,3 mikrona, więc usuwa nawet roztocza. Ma wymienny akumulator, a także specjalny wałek, w który nie zaplączą się włosy czy sierść.   W dniach 23-27 listopada odkurzacz jest (...)