Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

 z Haier to możliwe

Dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji

2022-03-02 Publikacja:
Haier; Studio 111
Haier od zawsze tworzy produkty, które mają za zadanie ułatwiać życie. Urządzenia do zabudowy wyposażone w nowoczesne technologie, aplikację z dostępem do ponad 350 przepisów oraz szereg automatyzacji - wszystko po to, by oszczędzać czas i sprawić, że przygotowanie potraw stanie się codzienną przyjemnością. Elegancki, (...)
Walentynkowe przepisy marki Haier

Przez żołądek do serca

2022-02-09 Publikacja:
Haier; Studio 111
Walentynki to czas, w którym prostymi gestami możemy wyrazić uczucia. Kwiaty, czekoladki, romantyczna kolacja… Żeby przygotować dania jak z 5-gwiazdkowej restauracji dla ukochanej osoby, nie musisz wychodzić z domu. Z urządzaniami Haier i aplikacją hOn stworzysz je samodzielnie we własnym zaciszu.   Haier zadbał o to, by każdy użytkownik bez względu na stopień umiejętności (...)
Nowy wymiar zakupów

HAIER OTWIERA PIERWSZY WIRTUALNY SHOWROOM

2021-11-15 Publikacja:
Haier; Studio 111
Firma Haier, która jest światowym liderem w branży AGD, prezentuje pierwszy cyfrowy dom przyszłości, w którym odwiedzający mogą swobodnie poruszać się i wchodzić w interakcje. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości użytkownicy będą mieli możliwość wizualizacji produktów w swoim domu tak, jakby (...)
Dekoracja ściany w łazience

Wyzwania podczas dekorowania łazienki

2021-05-28 Publikacja:
Posterlounge
Łazienka to pomieszczenie, w którym przeciętny człowiek spędza około 30 minut każdego dnia. Warto więc zadbać, aby była ona pomieszczeniem kojarzącym się nie tylko z szybką poranną toaletą, ale i miejscem odprężenia po ciężkim dniu pracy. O odpowiednią atmosferę w łazience możemy zadbać nie tylko umieszczając w niej (...)