Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Domowa jadalnia

Między kuchnią a salonem

2014-12-16 Publikacja:
Karolina Miszczuk
Miejsce spotkań z bliskimi i przyjaciółmi, przechowalnia naczyń, miejsce codziennych posiłków. Jadalnia może być funkcjonalnym, przestronnym pomieszczeniem, wydzielonym miejscem w rozległej kuchni lub idealnym rozwiązaniem na letni taras. Stanowi doskonały łącznik między poranną kuchnią i popołudniowym salonemO jadalni można powiedzieć wszystko oprócz tego, że może (...)
Połączenie skrajnych stylistyk

Nowoczesność ze szczyptą klasyki

2014-10-21 Publikacja:
Pracownia in-Designer
Połączenie stylistyki nowoczesnej z elementami klasycznymi nie zawsze się udaje. Proces ten wymaga dużego wyczucia i wiedzy. Cechy te są doskonale widoczne w prezentowanym apartamencie, który może być przykładem, jak powinno wyglądać dobrze zaprojektowane wnętrze.Sposób na telewizor w sypialniSypialnia powstała z połączenia (...)
Fakty i mity dotyczące zlewozmywaka

Konkurs Pyramis

2014-10-07 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
FAKTY I MITY DOTYCZĄCE ZLEWOZMYWAKA - Czyli na co zwracać uwagę przy jego zakupie?   Zlewozmywak jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej kuchni. Zakup tego z pozoru nieskomplikowanego urządzenia nie wydaje się trudnym zadaniem. W praktyce łatwo jednak o pomyłkę w ocenie jego walorów użytkowych i jakości wykonania. Kupujący zwyczajnie nie wiedzą na co warto zwrócić uwagę, tym bardziej, że tym (...)
Baterie kuchenne

Baterie kuchenne

2014-07-23 Publikacja:
Urszula Sowińska
Wygoda użytkowania, ekologia i designerskie inspiracje przyczyniają się do tworzenia różnych rodzajów armatury kuchennej. Duży wpływ na projekty armatury mają kwestie praktyczne i estetyka, które nadają im nowoczesny wygląd. Poza użytkowaniem armatura wprowadza design i klasykę do wielu kuchni i łazienek. Podpowiadamy Państwu, jak dokonać najlepszego wyboru w kwestii zakupu baterii. Wśród szerokiego wyboru na (...)
Szkło w klasycznym i nowoczesnym stylu

Eleganckie kuchnie

2014-05-27 Publikacja:
Joanna Aleksandruk, Radosław Zasadny
Szkło jest coraz częściej wykorzystywane nie tylko przy konstrukcji okien i elementów konstrukcyjnych, ale również przy stylowym i eleganckim wykańczaniu kuchni oraz łazienki. Wystarczy odrobina kreatywności i wiedzy, aby zaaranżować wnętrze na miarę codziennych potrzeb. Dekoracja kuchni należy do priorytetowych aspektów urządzania wnętrz, ponieważ statystycznie to właśnie w niej spędzamy (...)
Jak zaplanować wygodną kuchnię

Domowe ognisko

2014-03-27 Publikacja:
Damian Piłat, In-Designer
Przy urządzaniu własnej kuchni należy zadać sobie pytanie: jakie mam potrzeby oraz jak ułatwić w niej pracę. Nie ma znaczenia jaka to będzie kuchnia, nowoczesna czy klasyczna. Po prostu musi spełniać nasze oczekiwania oraz powinna być „inteligentna”, uszyta na miarę jak markowy garnitur. Powinna dostarczać nam przyjemność z przygotowywania posiłków a nie powodować dodatkowy stres. Kuchnia marzeń musi opierać się na (...)
Estetyczne wykonanie i radość posiadania

Kolory codzienności

2014-02-13 Publikacja:
BranQ
Polski producent artykułów AGD chce dostarczać rzeczy dla ludzi zaradnych i ceniących piękno. Zaledwie kilka lat wystarczyło, aby marka BranQ stworzyła styl rozpoznawalny tylko dla niej. Nasycone kolory, charakterystyczne motywy roślinne lub zwierzęce, a do tego funkcjonalność i szerokie zastosowanie wielu produktów to cechy definiujące tę markę. Ambicją BranQ jest dostarczenie produktu o wysokiej jakości i w (...)
Angielska klasyka, vintage czy blask brylantów?

Designerskie śniadanie

2014-02-13 Publikacja:
Kinga Zwierzchowska
Co dziś zjem na śniadanie? Jak zaaranżuję dogodny poranek, aby pomyślnie rozpocząć dzień? – Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Nie jest też tajemnicą, iż zjedzone w odpowiednim towarzystwie może doskonale nastroić nas na cały dzień… Co zatem powiecie na towarzystwo niebanalnego design? Toster, stylowy opiekacz, który (...)
Radość czy stres?

Klucze do własnego mieszkania

2014-01-08 Publikacja:
Projektant wnętrz - Urszula Tomaszewska
Wydawałaby się, że nic nie jest w stanie przytłumić radości z otrzymania kluczy do własnego mieszkania. Jednak Ci szczęśliwcy, którzy mają już za sobą pierwszy okres euforii doskonale wiedzą jak trudny moment po nim następuje. To czas na podejmowanie licznych decyzji, etap intensywnych wyborów. Do tej pory mięliśmy wrażenie, że o (...)
Wigilia w bieli

Nakrywamy do świątecznego stołu

2013-12-10 Publikacja:
Urszula Sowińska
Praktyczny i elegancki obrus jest niezbędnym elementem dekoracji każdego domu. Bogato zdobione i przede wszystkim śnieżnobiałe obrusy towarzyszą nam przy każdym wspólnym posiłku. Wielkimi krokami zbliża się czas, w którym zaczniemy coraz intensywniej myśleć o świątecznym, wigilijnym stole. W każdym domu znajduje się przynajmniej (...)
Baterie kuchenne

W stylu kuchni

2013-12-02 Publikacja:
Wanda Modzelewska
Mimo tego, że zmywarka jest już standardowym sprzętem w naszych kuchniach nie sposób wyobrazić sobie kuchni bez zlewozmywaka i kuchennej baterii. Ich wygląd coraz częściej dopasowany jest do stylistyki całej kuchni, ale nie oznacza to wcale, że wpływa to niekorzystnie na ich funkcjonalność. Gdyby szukać jakichś generalnych reguł rządzących współczesnym wzornictwem baterii kuchennych należałoby wskazać przede wszystkim na (...)