Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Ekskluzywne wykończenia kuchennych wnętrz

Mozaika szklana i metalowa w kuchni

2013-09-02 Publikacja:
Klaudia Cichy
Ekskluzywnymi produktami wykończenia nowoczesnych wnętrz są mozaiki. Poza tymi typowymi ze szkła, ceramiki i kamienia oferowane są także produkty wykonane z metalu i miedzi. Począwszy od małych ozdobnych dekorów czy mozaik, po płytki, które w połączeniu ze sobą tworzą niebanalne kompozycje. Połączenia metalowych mozaik ze szkłem są (...)
Gotowanie staje się przyjemnością

Akcesoria kuchenne nowej generacji

2013-08-30 Publikacja:
Elwira Niżnik
Przygotowanie aromatycznych potraw czy wyśmienitych ciast już nie musi spędzać snu z powiek. Wręcz przeciwnie – może być łatwe, przyjemne i inspirujące. Wśród bogatej oferty akcesoriów ułatwiających pracę w kuchni na szczególną uwagę zasługują silikonowe utensylia, które cieszą się ogromną popularnością (...)
Kuchnia pod względem oświetleniowym jest bardzo wymagająca…

Światło w kuchni

2013-08-30 Publikacja:
Joanna Niewęgłowska
Kuchnia w dzisiejszych czasach często jest nie tylko miejscem pracy i przygotowywania posiłków – otwarcie jej na salon powoduje, że staje się istotnym elementem całego wnętrza, dlatego sposobom jej urządzenia i oświetlenia poświęcamy równie dużo czasu jak np. wystrojowi salonu. Połączona z jadalnią staje się ważnym dla rodziny miejscem spędzania wspólnego czasu, rozmów, spożywania (...)
Na przestrzeni ostatnich lat diametralnie uległo zmianie podejście do kuchni.

Kuchenne metamorfozy

2012-08-22 Publikacja:
Aleksandra Gebler ART – HOME
Na przestrzeni ostatnich lat diametralnie uległo zmianie podejście do kuchni jako pomieszczenia, które przede wszystkim zmieniło swój charakter, z powierzchni użytkowej, należącej do wewnętrznej części domu, na rzecz uzupełnienia oficjalnej części obszaru mieszkalnego. Idea ta rozwinęła się w zasadzie dwutorowo, dlatego w trakcie procesu projektowego powstają najczęściej dwa rodzaje wnętrz (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email