Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Prezentacja

Harmonia i elegancja

2013-08-05 Publikacja:
Anna Paszkiewicz-Trojniel
Przystępując do projektu tego mieszkania, dostaliśmy dość konkretne wytyczne od inwestorów co do rozmieszczenia funkcji, a także stylu, w jakim miało być ono utrzymane.     Miało być elegancko, harmonijnie, ponadczasowo oraz minimalistycznie, ale nie chłodno. W mieszkaniu miała znaleźć się wystarczająca ilość szaf i szafek do przechowywania rzeczy tak, aby (...)
...i elegancko

Komfortowo, naturalnie...

2013-05-17 Publikacja:
Marta Sobieszek S-line Studio
Szukając wiodących określeń, nazwałabym ten dom: komfortowym, naturalnym, ale również bardzo eleganckim. Położony z dala od cywilizacji, tylko kilka minut drogi od miasta, otoczony naturalną zielenią, błękitem wody i pięknie zaaranżowanym ogrodem. Jest oazą spokoju dla jego właścicieli. Komfortowy, o czym stanowi m.in. jego 250 m2 powierzchni użytkowej, osobno garaż na trzy auta i (...)
loft w wersji Manhattan

Qbik by Zień

2013-02-18 Publikacja:
Marcin Pietrzak
„Manhattan to niekończące się źródło inspiracji, wyjątkowe miejsce – swoisty tygiel kulturowy, w którym łączą się i przeplatają najróżniejsze style tworzące konglomerat barw i faktur. Projektując wnętrze Woronicza Qbik w stylu Manhattan chciałem jak najpełniej oddać ten eklektyczny, nowojorski klimat.” Maciej ZieńStyl:Styl Manhattan to spełniony amerykański sen. Luksusowy loft o prawdziwie nowojorskim charakterze nawiązuje do pierwszych (...)
Mieszkanie w apartamentowcu

Trzy kolory

2013-02-15 Publikacja:
Maciejka Peszyńska-Drews
80-cio metrowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, trzy pokoje, dwie łazienki i niemała kuchnia, a jednak nie lada łamigłówką okazało się wstawienie tu stołu jadalnego. A jego właśnie nie mogło zabraknąć, bo właściciele na co dzień pochłonięci absorbującą pracą, chcieli mieć pewność, że nowe gniazdko da im możliwość celebrowania rodzinnych posiłków, a także przyjmowania gości przy stole, bo w rzadkich chwilach relaksu z zamiłowaniem (...)
w wersji Industrial

Loft w wersji Industrial

2013-02-14 Publikacja:
J.S.
Styl:Styl industrialny jest nierozerwalnie związany z wiekiem dwudziestym. Kojarzy się z rewolucją przemysłową i rozwojem masowej produkcji. To styl, który ze względu na swój charakter doskonale wpisuje się w ideę życia w myśl koncepcji Loft-Life. Jego cechami charakterystycznymi są przede wszystkim minimalizm oraz prostota form i kolorów. Wnętrza utrzymane w industrialnej stylistyce intrygują niecodzienną (...)
Czy stanie się bardziej powszechne?

Budownictwo energooszczędne

2013-04-18 Publikacja:
Emmerson S.A.
Z początkiem przyszłego roku uruchomiony zostanie program dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych. Czy przyczyni się do upowszechnienia budownictwa energooszczędnego? Program został stworzony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jego zasadniczym celem jest wspieranie budownictwa energooszczędnego. Zamierzona skala wsparcia sektora budowlanego (...)
nowocześnie, elegancko, ale nie futurystycznie

Apartament w Miami

2012-12-18 Publikacja:
Anna Majkowska
Miami stanowi jedno z najważniejszych centr światowych finansów, handlu międzynarodowego, kultury, mediów, rozrywki i sztuki. Uznane zostało za najbogatsze miasto Stanów Zjednoczonych i piąte najbogatsze miasto świata pod względem siły nabywczej. W Downtown Miami znajduje się największe skupisko międzynarodowych banków w Stanach Zjednoczonych, a zarazem siedziby wielu korporacji. Port of Miami, znany jako „Rejsowa Stolica (...)
Loft w wersji Oslo

Qbik by Zień

2012-12-18 Publikacja:
Zień Home
Qbik by Zień - loft w wersji Oslo„Piękne widoki, niepowtarzalna przyroda, bliskość natury i domowe ciepło to moje wspomnienie Skandynawii. Najpiękniejsze w tamtym rejonie jest jednak Oslo – inspirujące i nowoczesne. Budynki, które tam znalazłem, takie jak słynna Opera, zachwycają oszczędnością form i wyjątkową prostotą, którą przeniosłem do loftowych wnętrz Woronicza Qbik.”STYL:Loft w stylu Oslo to marzenie o otwartej przestrzeni. Charakteryzuje (...)
Rezydencja 900 m2

W poszukiwaniu duszy...

2012-12-17 Publikacja:
Maciej Szwec
W projektowaniu wnętrz dużych domów i rezydencji często trzeba dokonać selektywnego wyboru, co ma stanowić ich niepowtarzalność, indywidualizm, jednym słowem – duszę. W sukurs przychodzą zainteresowania, pasje, hobby samych inwestorów, które właściwie wkomponowane we wnętrzu nadają mu oryginalny charakter. To miłe, gdy można jednym słowem określić klimat domu gospodarzy. Dom podróżników, (...)
częsta praktyka...

Dlaczego deweloperzy nie podają cen mieszkań?

2012-10-30 Publikacja:
Emmerson S.A.
W obliczu rosnącej konkurencji na rynku mieszkaniowym deweloperzy zmuszeni są do maksymalizacji efektywności swoich działań marketingowych i sprzedażowych. Wydawałoby się, iż transparentność oferty sprawi, że przez klienta deweloper postrzegany będzie jako bardziej uczciwy i wiarygodny. (...)
Okazje się zdarzają...

Jak znaleźć mieszkaniową okazję?

2012-10-30 Publikacja:
Emmerson S.A.
Każda osoba poszukująca mieszkania ma nadzieję, iż to właśnie ona znajdzie lokal o wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Oczywiście okazje na rynku mieszkaniowym trafiają się, jednak ich znalezienie wcale nie jest takie proste. W jaki sposób warto prowadzić poszukiwania i gdzie szukać najatrakcyjniejszych ofert?Założono, iż poszukujący ma (...)
dopłaty do kredytów

Budownictwo energooszczędne

2012-10-30 Publikacja:
Emmerson S.A.
Z początkiem przyszłego roku uruchomiony zostanie program dopłat do kredytów na budowę domów energooszczędnych. Czy przyczyni się do upowszechnienia budownictwa energooszczędnego? Program został on stworzony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jego zasadniczym celem jest wspieranie budownictwa energooszczędnego. Zamierzona skala wsparcia sektora (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email