Wszystkie artykuły aranżacyjne, dekoracyjne i wnętrzarskie na portalu magazynu Living Room

Prezentacja

Wnętrze z nutką kobiecości

2015-08-05 Publikacja:
Agnieszka Ufnal, SNCE Studio
Aranżacja nowoczesnego i ascetycznego w wyrazie wnętrza mieszkania, które musi jednocześnie podkreślić kobiecość jego właścicielki, nie jest sprawą prostą. Idealnym rozwiązaniem stało się stopienie kobiecych i niewidocznych na pierwszy rzut oka detali z prostymi formami meblowymi.   Kompozycja mieszkania opiera się na zestawieniu bieli z szarością i (...)
Sypialnia samochodu

Sposób na garaż

2015-06-16 Publikacja:
Karolina Miszczuk
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. Nr 75, poz. 690, z 2003 r. Nr 33, poz. 270 oraz z 2004 r. Nr 109, poz. 1156) określa, którymi przepisami powinniśmy się kierować, budując garaż. Warto wybudować go w taki sposób, by nie zagrażał bezpieczeństwu, a dodatkowo prezentował się ładnie i zajmował (...)
Prezentacja

Mieszkanie na drugim końcu świata

2015-05-12 Publikacja:
Arkadiusz Olszanka, In&Out Design
Wszyscy kochamy podróże, wakacje, wolny czas spędzany poza domem. Tylko co zrobić, żeby choć cząstkę tych chwil zachować przez cały rok, kiedy zdjęcia w albumie i filmy z kamery nie wystarczają? Okazuje się, że projektant wnętrz może być w tej kwestii pomocny.   Takie zadanie otrzymał architekt od inwestorów - (...)
Wnętrze stylowe czy nowoczesne?

Od przepychu do minimalizmu

2015-04-21 Publikacja:
Kamila i Jakub Włodarczyk
Nasze codzienne życie, czy tego chcemy, czy nie, toczy się w zamkniętych ścianach: dom, biuro, sklep, restauracja, hotel, dlatego wygląd miejsca, w którym się znajdujemy ma dla nas ogromne znaczenie. Historia architektury i inspiracje w aranżacjach wnętrz sięgają czasów starożytnej Grecji, poprzez styl ludwikowski, aż po dzisiejszy industrializm, czyli od przepychu do (...)
Prezentacja

Kompozycja z czernią i fioletem

2015-03-03 Publikacja:
Kinga Śliwa, Architekt Wnętrz
Mieszkańcy projektowanego domu cenią sobie przestrzeń uporządkowaną, funkcjonalną lecz jednocześnie bliska jest im artystyczna spontaniczność, kontrolowana nieregularność kształtów oraz swoboda łączenia kolorów. Posiadając spory zasób obrazów, rzeźb i przedmiotów sztuki, pragnęli prostotą wnętrza ciekawie je (...)
Dom parterowy pod Warszawą

W zamkniętym kręgu barw

2015-03-03 Publikacja:
Zuzanna Krasuska, Tandem Design
Prosta, surowa bryła z długim pasem luksferów na pierwszy rzut oka zupełnie nie kojarzy się z domem mieszkalnym - zdecydowanie bardziej przywodzi na myśl fabryczny budynek. Wystarczy jednak obejść go dookoła, by odkryć jego drugą naturę: ciepłą, domową przestrzeń wypełnioną światłem sączącym się przez wielkie okna w głównej części budynku o wysokości ponad 4 (...)
PIXERS uczestnikiem

Targi Home Decor w Poznaniu

2015-02-27 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
 W ubiegłym tygodniu odbyły się Targi Wnętrz HOME DECOR w Poznaniu. Wśród wystawców naszą szczególną uwagę zwróciła firma PIXERS. Zespół PIXERS, zgodnie ze swoją dewizą „Udomawiamy wnętrza!”, stworzył na kilku m2 efekt nowoczesnej aranżacji pokoju. PIXERS (www.pixers.pl) to sklep internetowy z największym na świecie katalogiem (...)
Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

Premierowe Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

2015-02-12 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
W dniach 28 lutego i 1 marca 2015 r. w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się pierwsza trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, organizowanych przez spółkę Murator EXPO. Murator EXPO od wielu lat aktywnie współpracuje z uczestnikami polskiego rynku nieruchomości. (...)
Prezentacja

Wnętrze w dobrym świetle

2015-01-27 Publikacja:
Agnieszka Ufnal, SNCE Studio
Wnętrze ma przede wszystkim służyć jego użytkownikom. Dla młodego biznesmena idealnym rozwiązaniem okazała się ucieczka z gwarnej przestrzeni warszawskiej metropolii do białego wnętrza, wypełnionego światłem i zapachem drewna. Założeniem projektu mieszkania zlokalizowanego na Warszawskim Mokotowie było stworzenie minimalistycznej przestrzeni, w której to podstawowe (...)
Rozwój sieci sprzedaży podłóg i drzwi

Targi RuckZuck we Wrocławiu

2015-01-25 Publikacja:
Joanna Aleksandruk
RuckZuck rozwija artystyczne skrzydła i zaprasza na targi wewnętrzne do Wrocławia Pomiędzy technologią, designem i sztuką, między niebanalną kreacją a światem realnym. RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, wyznacza trendy w branży wyposażenia wnętrz i zaprasza na wewnętrzne targi. Po raz pierwszy w Polsce spółka organizuje (...)
Wnętrze podporządkowane czerwieni

Dom podróżników

2015-01-13 Publikacja:
Anna Radke, Mariusz Kachnowicz
W jaki sposób zaprojektować dom należący do podróżników, którzy niejedno wnętrze już widzieli i niewiele rzeczy może ich zaskoczyć? Właśnie budują nowy dom i potrzebują nowych inspiracji do urządzenia wnętrz… Takie tematy to największa przyjemność oraz wyzwanie dla projektantów.   Pierwsze spotkanie z inwestorami, którzy byli na etapie stawiania domu w stanie (...)
W domu najlepiej

Wszędzie dobrze

2014-12-22 Publikacja:
ARTES DESIGN
Przestrzenie gór Nepalu i ciepło dalekowschodniego słońca – ślady tych i wielu innych podróży można odnaleźć w detalach wnętrza domu pod Poznaniem.Budynek od zewnątrz uzyskał ciekawe wykończenie materiałowe: elewację pokrywa ruda cegła klinkierowa, z którą kontrastują popielata stolarka oraz dachówka. To zestawienie stało się inspiracją do zbudowania kolorystyki wnętrza.   Projektanci z (...)
http://antiquebeauty.eu/promocje/?utm_source=livingroom&utm_campaign=living-room&utm_medium=email